ART / Lithographs / Litograph in colors 11391200
nr 1139 1200
Maurice Estève
(1904-2001), Frankrike
Maurice Estève (1904-2001), Komposition, signerad och numrerad 6/60, motivet: 51x32 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, Maurice Estève (1904-2001), Komposition, signerad och numrerad 6/60, motivet: 51x32 ca
Maurice Estève, French painter, born 1904, dead 2001.
1000
SEK 2000
Monday October 23 2017
at 20:25:57
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik
Maurice Estève
Read more about Maurice Estève